Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalovačka - co se vypálí, pak nejde přehrát na jiných mechanikách

Zdravím, mám takový větší problém. Kouppil jsem si novou vypalovačku LG Gh20ls15, ktomu mám nero 8 ale když vypaluju, tak většina dvd se spálí a to co se mi vypálí, pak nejde přehrát na jinných mechanikách. Rychlost dávám nízkou, vypaluju to na dvd imation. Nevíte prosím, čím byto mohlo být? děkuju předem
Změna předmětu, původně: Vypalovačka
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Doplním ještě postup co dělám. Pustím nero expres, dám vypálit datové dvd (zálohuju si nějaké dokumenty), pak zvolím rychlost, dám vypálit a po jednom procentu vypíše nepoužitelné cd a konec.
Chtěl jsem se podívat na nastavení toho řadiče, ale nemůžu to najít, nicméně jsem našel ve vlastnostech dvd mechaniky, že tam je asi ještě jedna
AXV CD/DVD SCSI CDrom device - přitom mám jen jednu mechaniku, takže mě napadá,jestli tohle nedělá ty zmatky.

Spíš nastavit na nulu, ať se ti tam virtuálka neplete.
---
Vyzkoušej toto:
Stáhni ImgBurn, stáhni češtinu - nainstaluj index.php
Spusť ImgBurn - zapsat soubory/adresáře na disk (mód Tvorba)
----
Vlož prázdné DVD-RW (ať nekurvíš další disk)
Do okna naházej nějaké soubory
Dej vypálit (pokud ImgBurn nenabídne smazání disku - tak ho z menu nástroje/mechanika smaž )
Úplné smazání bude trvat dlouho
Pak začne vypalovat
Po vypálení ať je kontrola
Sleduj LOG
Vyzkoušej a dej vědět.