Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows chce po 7 letech znovu aktivovat

Zdravím,

dnes jsem spustil notebook a vyskočil mi vodoznak, že Windows není aktivovaný. Snažil jsem se ho tedy aktivovat skrz product key, který mám napsaný na notebooku, ale Windows hodí error 0x8007007e.

Prý za to může 3rd party antivir (nemám), registry nebo špatné systémové soubory. Nesetkal se někdo s tím?

Dá se to nějak opravit kromě přeinstalace? Restart nepomohl.

Díky.

Windows 10, Lenovo Y50-70

Trošku se tu rozjela diskuse mimo ale pro upřesnění: Notebook byl kupován v roce 2015 z CZC s již nainstalovanými Win 10. Čili legální OS.

Problém se mi podařilo opravit jenom přeinstalací celého systému. Jinak jsem zkoušel všechno možné, ale bez úspěchu.

Díky všem za rady.