Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem PC skříně.

Dobrý den, potřeboval bych pomoct vybrat PC bednu. Pokud možno co nejkompaktnější. Cena do 3000,-.

Podmínky:

- Formát základní desky ATX.
- Osazení 140mm ventilátorů.
- Osazení 280mm AIO vodního chlazení.
- Místo na větší zdroj (Corsair HX1000i, 180mm délka bez kabelů).

Všechny tyto komponenty mám aktualně ve skříní od Fractal Design. Jsem s ní velice spokojen ale stěhuji se a tak už nevýchazí místo. Skříň je moc široká a obecně velká.

Líbí se mi tato: https://www.bohemiapc.cz/corsair-carbide-series-175r-rgb-tg/

Píšou že max délka zdroje je 180mm což by odpovídalo na ten můj. Problém je že nevím jestli tam dám kabely. Ve skříni ještě mám 2x 3,5" HDD (+ SSD v M.2 na desce).

Pomůže někdo vybrat? Popřípadě kdyby měl někdo skříň z odkazu tak nějaké poznatky?

Díky moc.

Pokud možno co nejkompaktnější
- Formát základní desky ATX.
- Osazení 280mm AIO vodního chlazení.
- Místo na větší zdroj (Corsair HX1000i, 180mm délka bez kabelů).

polud tam má normálně fungovat airwlow při výkonnějších zdrojích tepla, na kompakní provedení bych radši zapomněl.