Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace win 8 na notebook

Dobrý den, v notebooku asus mi zkolaboval HDD. Koupil jsem nový a instaloval win 8. Hdd jsem rozdělil na 2 sektory (c-45Ogb a d-550gb), ale po nainstalovaní win se objevil jen jeden ten menší. Chtěl jsem to vrátit do tovarního nastavení přes win. V průběhu toho procesu mi došla baterka. A když jsem spustil notebook znovu, tak naskočí logo asus a pod ním hláška -OPRAVA CHYB. A win se nespustil ani po 3hodinách. Pořád je tam to logo s tou hláškou. A když chci nabootovat win s flešky přes usb, tak mi naskočí to logo s tou hláškou. Poradí někdo , co s tím? dík.

Změna předmětu, původně: instalace win (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

v notebooku asus mi zkolaboval HDD. Koupil jsem nový...

Jaký? Doufám že ne zase točivý HDD?

Nejsou to sektory ale oddíly. Místo toho harakiri s továrním nastavením třeba stačilo oddíl naformátovat a přiřadit mu písmenko....

Nevidím důvod, proč by bootování z USB nefungovalo? Máš nastavené v biosu správně pořadí bootování, případně použít bootmenu (F8)?

Protože jsi to instaloval teď, tak spusť instalaci znovu. Nedávej opravu existující instalace, ale novou instalaci.
Až se dostaneš do okamžiku, kdy se tě bude instlalátor ptát, kam nainstalovat, odstraň všechny oddíly, kromě toho 550GB pak ukaž na volné místo a pokračuj v instalaci.
Po spuštění Windows uvidíš pouze jeden oddíl, ale to je tím, že ten druhý není naformátovaný a nemá přidělené písmenko
Půjdeš do správy disků, prázdný oddíl naformátuješ a přidělíš písmenko.