Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace win 8 na notebook

Dobrý den, v notebooku asus mi zkolaboval HDD. Koupil jsem nový a instaloval win 8. Hdd jsem rozdělil na 2 sektory (c-45Ogb a d-550gb), ale po nainstalovaní win se objevil jen jeden ten menší. Chtěl jsem to vrátit do tovarního nastavení přes win. V průběhu toho procesu mi došla baterka. A když jsem spustil notebook znovu, tak naskočí logo asus a pod ním hláška -OPRAVA CHYB. A win se nespustil ani po 3hodinách. Pořád je tam to logo s tou hláškou. A když chci nabootovat win s flešky přes usb, tak mi naskočí to logo s tou hláškou. Poradí někdo , co s tím? dík.

Změna předmětu, původně: instalace win (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

v notebooku asus mi zkolaboval HDD. Koupil jsem nový...

Jaký? Doufám že ne zase točivý HDD?

Nejsou to sektory ale oddíly. Místo toho harakiri s továrním nastavením třeba stačilo oddíl naformátovat a přiřadit mu písmenko....

Nevidím důvod, proč by bootování z USB nefungovalo? Máš nastavené v biosu správně pořadí bootování, případně použít bootmenu (F8)?