Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trhání obrazu amd

Zdravím, při hraní League of Legends se mi velmi trha obraz, většinou i samostatně pohyb myši. FPS mi nedropuji nijak závratně, stabilně 100+ mám. Pro vertikální synchronizaci je to mnohem horší. Zajímavé ale je, že když si zapnu v AMD překrývání hodnot zatížení GPU,CPU a tak dále, tak hra jde plynule. Takže pro každém hraní musím zapnout toto překrytí tabulkou s těmito údaji. Nevíte co s tím?

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Jde o to, že to začlo po preinstalovani systému

Čím dál tím lépe. Proč jsi to nenapsal hned?

Ovladače čipsetu jsi teda nainstaloval?

Přeinstalovávat fungující systém 1x ročně je úchylka. Důsledek vidíš sám... To už je lepší udělat image systémového oddílu a ten obnovit, v případě rozdrbání.

A mas tu hru pustenou ve Full-Screen nebo Full-Screns border (okraji) ?
Nevim jak se to jmenuje presne cely obraz a cely obraz v ramecku (border), jelikoz je to jedine co me napada co by to vysvetlovalo v polozce "Windowed Mode"

Zkus vsechny 3 moznosti v tom Windowed mode, nebo zkus behem hrani zmacknou klavesovou kombinaci ALT + ENTER:
[League-of-Legends-Video-Settings.jpg]