Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trhání obrazu amd

Zdravím, při hraní League of Legends se mi velmi trha obraz, většinou i samostatně pohyb myši. FPS mi nedropuji nijak závratně, stabilně 100+ mám. Pro vertikální synchronizaci je to mnohem horší. Zajímavé ale je, že když si zapnu v AMD překrývání hodnot zatížení GPU,CPU a tak dále, tak hra jde plynule. Takže pro každém hraní musím zapnout toto překrytí tabulkou s těmito údaji. Nevíte co s tím?

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

A mas tu hru pustenou ve Full-Screen nebo Full-Screns border (okraji) ?
Nevim jak se to jmenuje presne cely obraz a cely obraz v ramecku (border), jelikoz je to jedine co me napada co by to vysvetlovalo v polozce "Windowed Mode"

Zkus vsechny 3 moznosti v tom Windowed mode, nebo zkus behem hrani zmacknou klavesovou kombinaci ALT + ENTER:
[League-of-Legends-Video-Settings.jpg]