Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako na online formulár

Mam formulár/dokument vo formáte pdf, ktorý je možné v Acrobat Reader editovať (presnejšie vyplniť nejaké údaje). Potreboval by som nejaký nástroj, ktorý by mi umožnil daný formulár nahrať niekde do cloudu, poslať emailom link na daný formulár a dotyčný by mohol vo webovom prehliadači daný formulár vyplniť a uložiť. Ja by som si potom daný formulár vedel stiahnuť/vytlačiť. Je také niečo k dispozícii? Ďakujem.

Ježíš. Tohle veřejně někomu radit? :-( Nemají to rovnou vytisknout a poslat poštou? Bože.

Jak píše kolega dole, ideálně použít cloudove nástroje k tomu určené - Google Forms, Microsoft Forms nebo třeba typeform. Výsledky vam budou padat přímo do online tabulky a budou se i vyhodnocovat - nemusíte nic lustit a počítat ručně.

Žraloku, neježíšuj, klídek...

Nevíme nic o rozsahu a obsahu toho PDF formuláře, jaké obsahuje formulářové prvky, provázanosti, atd... Ani nevíme, kolik lidí ho bude vyplňovat a jaké bude zpracování výsledků. A už vůbec nevíme, jestli se jedná o nějaký převzatý formulář (např. z webu státní správy) nebo nějaký vlastní výtvor.

Takže na nějaké ideální řešení prostě chybí informace. Variantu Google forms jsem nabídl hned v mém druhém příspěvku, jestli sis nevšiml?

A určitě je lepší varianta poslat formulář mailem (nebo zveřejnit na webu a poslat odkaz) než to, co vymyslel tazatel:

umožnil daný formulár nahrať niekde do cloudu, poslať emailom link na daný formulár a dotyčný by mohol vo webovom prehliadači daný formulár vyplniť a uložiť