Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dlouho trvá sestavení počítače (jen hw) ?

Chci si nechat postavit počítač - prosím o odhad pracnosti (přinesu svoje komponenty, sw si nainstaluji sám). (Firma nabízí cenu za hodinu práce a taky sestavování počítačů za tento tarif, nevím jestli není výhodnější zaplatit pevně stanovenou cenu u jiných "stavitelů")

Nechci dělat reklamu- u Czechcomputeru si můžeš vybrat komponenty a sestaví ti to zdarma. Sice ti svážou kabely do hroznýho svazku a taky někdy jinak zapojí přední audio panel na case, ale to jsou drobnosti...Záruka je podle komponentů a skříň není pečetěná.