Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Značné vybíjení baterie při vypnutém NTB (HP)

Zdravím, možná se už s tím někdo setkal, tak prosím o radu.

V únoru jsem zakoupil nový HP Envy 13-ba1002nc. Při vypnutém NTB se přes noc baterie vybíjí i o 10-15%, poté reklamováno a vyměněna baterie. Nicméně problém dál přetrvává, zjistil jsem, že pokud v USB portu něco nechám zapojeno (např. bezdrátovou myš, USB disk), je to ta příčina. Pokud nic zapojeno není, přes noc je na baterii úbytek max 1-2%. Nesetkal se někdo s tímto problémem? Je to na kompletní výměnu NTB nebo nějakou softwarovou úpravu USB portů?

Díky za rady a odpovědi

. Při vypnutém NTB se přes noc baterie vybíjí i o 10-15%, poté reklamováno a vyměněna baterie.

je to pochybeni technika !
Baterii vubec menit nemel, jedna se o vlastnost tohoto notebooku.
Technik mel jit do stretu se zakaznikem a tuto "neprijemnou" pravdu rici zakaznikovi hned napoprve.
Holt to bude napsane az v te druhe servisni zprave.