Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr herní grafiky na starší pc

Dobrýden chtěl bych poradit jakou grafiku mam koupit na starší počitač abych rozjel ještě nějaké novější hry přemýšlel jsem o téhle https://m.alza.cz/asus-dual-geforce-gtx-1650-o4gd6-mini-d6315128.htm ale nevim jestli by se hodila do mojeho pc tady je moje současna pc sestava : procesor intel core i7 4770 zakladni deska msi pc mate z97 grafika gtx 770 zdroj fortron 600w paměť ram 8gb DDR3 1600Mhz ssd disk 250gb pevny disk wd blue 1TB diky za pomoc

Napsal jsem mu, co jsem provozoval na uplne stejnem procesoru a on na to napise, ze GTX1650, ze:

myslím ,že nemá už cenu tam cpát lepší

Opravdu tazatel pobavil. Stopro souhlas, ze bude zklamanej. Klidne mohl ponechat tu GTX770 nez si kupovat kartu, ktera je v prumeru o pouhych 20% vykonejsi.