Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak stáhnout audio záznam z www.rozhlas.cz?

Jak stáhnout audio záznam z www.rozhlas.cz?
Někteří jsou jak zpomalený film, hledající hluboké myšlenky jak spící hradní pán.
Asi neumožňují rychlejší přehrávání, tak jedině stáhnout a v SW přehrávači zvýšit rychlost přehrávání.
Pokud možno "bezplatným způsobem".
Děkuji.

https://dvojka.rozhlas.cz/daniel-prokop-dopady-inflace-boli-stale-vice-lidi-rade-z-nich-zbyva-pouhych-100-8744140

Děkuji.
Uvítám snazší způsob, pro případ hromadného stahování.
Tohle když někoho naučím, tak mi řekne, že to nechápe, nebo že je to pracné a moc složité.

Nejlépe kdyby to šlo přes dávkový soubor BAT. Klidně i jinak. Rád zvážím a vyzkouším všechny dostupné možnosti.

Mám to pro staršího pána, který téměř nevidí, ale mozkovna mu jede na 100 %. Kolikrát nezvládám jeho tempo. Život mu na zdraví někde ubral, ale jinde na schopnosti sluchu, vnímání a rychlých myšlenkových pochodů velmi přidal. Tak trochu za ním vlaju a snažím se mu život ulehčit. Ješte jednou díky za pomoc.

Ono to není složité ani takto ručně, když to jednou člověk zkusí.
Ve zdrojovém kódu té stránky je přímo odkaz na ten manifest.mpd a manifestu id toho streamu, jednoduše by to udělat šlo, z hlavy v cmd nevím, ale v autoitu bych to asi svedl udělat i z hlavy :-)
Jo a ještě další objev, je tam víc streamů, třeba i v mp3, ty se dají stahovat přímo.

Co by obnášelo vytvoření pluginu pro webový prohlížeč?
Nejlépe aktivace stahování klávesovou zkratkou a najednou stáhnout všechny dostupné varianty z té dané otevřené stránky, do v pluginu předem nastavené cesty pro ukládání. Kdyby to automaticky po stažení začlo přehrávat v něčem jako byl tuším jednosouborový WinAMP Portable se zadáním parametru do řádku dávkového souboru s následným automatickým přehráváním rychlosti audiozáznamu např. 1,75x, tak by to bylo výborné!
Musím mu to co nejvíce usnadnit a proto zautomatizovat. Nejsem odborník na skripty.

Pluginy pro webové prohlížeče nedělám, s tím neporadím.
Jestli chceš autoit skript (zkompilovat se dá do exe), ve kterém po spuštění vložíš do oknýnka url té stránky rozhlasu a po potvrzení se stáhne ten stream, tak ten je tento:

$url = InputBox("rozhlas", "URL", "", "", 800, 126)
If @error Then Exit
$iData = BinaryToString(InetRead($url, 1))
$mp3 = StringRegExp($iData, '(?i)https:\\/\\/croaod.cz\\/download\\/(.*?).mp3', 1)
If @error Then Exit
InetGet ("https://croaod.cz/download/" & $mp3[0] & ".mp3" , $mp3[0] & ".mp3", 1)
MsgBox(0,"","Hotovo")

Toto funguje na tu tvou webovou stránku v prvním příspěvku, jestli jsou jiné různé, tak to fungovat nebude, jestli tvořené jak ta, tak bude.
Klidně se tam může přidat spuštění v nějakém přehravači.