Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak propojit pračku přes aplikaci SmartThings

Ahoj.
Koupil jsem si pračku Samsung WW90T634DLE.
Snažil jsem se propojit pračku přes aplikaci SmartThings, ale nepodařilo se mi spárovat s pračkou s aplikací.
Když jsem se pokoušel to napojit ručně tak jsem danou pračku ani nenašel v seznamu podporovaných zařízení, přitom mám aktualizace zapnuté.
Ano googlil jsem ale nepomohlo mi to, našel jsem nějaké návody:
https://www.samsung.com/cz/support/home-appliances/jak-pripojit-pracku-ke-smartthings/
https://www.youtube.com/watch?v=o2YJPbQBw1U (0:34 dále jsem se dle video návodu nedostal)
Nevím jestli jsem to dal do správné sekce, pokud ne, tak se omlouvám.

Možná že jsem nedal všechny potřebné informace, protože mě to nenapadlo, tak se prosím zeptejte a já je zkusím doplnit, děkuji.
Viz přílohy.

Návod:
https://www.datart.cz/document/2/6/8/doc_4360862.pdf

Tohle splňuješ? I to párování bych dělal přes 2,4 GHz Wi-Fi.

Název routeru (SSID) je tvořen písmeny, symboly a čísly (zvláštní znaky nejsou podporovány).
Pro připojení pračky do sítě Wi-Fi musí být k dispozici připojení 2.4 GHz.
Měly by být zobrazeny alespoň tři antény (označující sílu přípojení) sítě Wi-Fi.
Pro připojení ke SmartThings se ujistěte, že domácí spotřebič i chytrý telefon je připojený ke stejnému routeru.

Na pračce spustím AP (nic nemohu nastavit pouze spustit), a pak telefonem se k ní snažím připojit.
Teprve až se mi podaří spojit pračkou s telefonem, tak pak bych ji mohu pustit do na wifi (na telefonu ji řeknu heslo k wifi), ale jak říkám na pračce nemohu nic ohledně sítě nastavit, pouze spustit AP.
S mobilem stojím u pračky, takže sílou signálu to nebude.
Teprve až se s telefonem připojím mohu řešit nějakou moji wifi.

Jo BT nebo WiFi konektivita je dneska zcela běžná. Já už léta z legrace tvrdím, že bez "appky" za chvíli ani nespláchneme záchod, protože tam výrobci nebudou dělat ten provázek.
Také máme pračku s nějakým takovým blázincem (nevyužíváme to, nemáme k tomu protikus a vlastně ani důvod), ale pořád se dá ovládat relativně normálně. Přišlo mi to jako prototyp naprosté zbytečnosti.

Já mám tablet Samsung Galaxy tab., Koupil jsem si chytrohodinky Samsung Galaxy Watch, pro ně je aplikace Samsung Galaxy Wearable. Nainstaloval jsem tedy apku Samsung Galaxy Wearable na tablet Samsung Galaxy tab, zapl Bluetoth a aplikace Samsung Galaxy Wearable na tabletu Samsung Galaxy tab, hodinky Samsung Galaxy Watch a která se spustila dobře vůbec neviděla. Přitom ale byla obě zařízení (Samsung Galaxy tab a Samsung Galaxy Watch) přes Bluetoth spárována.
Spárovat hodinky Samsung Galaxy Watch s aplikací Samsung Galaxy Wearable která běžela na Samsung Galaxy tab, se nepovedlo ani odborným servisákům ve dvou střediscích podpory, tak jsem napsal přímo Korejcům a ti mi odepsali, že na tabletu Samsung Galaxy tab se to nespáruje, že musím mít mobil.
Dopadlo to tedy tak, že jsem si musel ještě zakoupit ve výprodeji mobil, abych mohl Jejich Galaxyvěci provozovat. Jen mi nejde do hlavy, že se ten mobil "kamarádí" s apkou, když vůbec není Samsung Galaxy, ale jen nějaký Samsung A20. :-)
Nemůže to být něco podobného?

Ano, je v tom zmatek. Před vším "galaxy" jsem měl chytrohodinky Huawei a normálně to běželo na tabletu (dokonce na tabletu jiného výrobce). Galaxy jsem vzal proto, aby se mi vše "kamarádilo", když mám tablet Galaxy a u Ťamťungu to je jak píšeš - jen mobil. Ale nikde to nenapíší (všude v e-shopech je pouze "zařízení s Androidem"), aby měli prodej. Přitom vázat prodej jednoho zboží (chytrohodinek) na jiné (mobilu) je hnus.

Oni asi výrobci si říkají, že k hodinkám nikdo nebude nosit na krku tablet nebo Apple laptopa na zádech v nůši. Mi iPad ani nenabídne aplikaci Da Fit, kterou s těma pendlovkama používám. IMHO o nic nejde, tabelt i hodinky mají (obvykle) stejná střeva. V těch šopech vědí prd, o tom už jsem se mockrát přesvědčil. Jim jde o to, nacpat zákazníkovi nějaký krám a rychle pryč. Vázání je hnus. Seeeee mne vázíní Widlí na notebook. Jako bych si k housce musel koupit šišku uheráku, jinak mi tu žemli neprodají. Sehnat noťas bez Widlí (mám všude Linux, že) je vrchol umění.