Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odkrytí BT pairing code v androidu

Ahoj,
Potřebuji spárovat svůj nový Android telefon s OBD II Bluetooth modulem, který má napevno nastavený pairing code.
Je to bazmek z Aliexpressu, zkouším takové ty klasické kódy typu 0000, 1234, 1111, 9999... A nic.
Můj starý telefon je stále spárovaný a funguje. Je nějaký způsob, jak kód vydolovat ze starého telefonu? Nebo bude rychlejší to zahodit a koupit nový modul? Děkuji.

Děkuji všem za rady.
Neposunul jsem se, tak jsem zkusil na starém telefonu (Xiaomi Mi9SE) zrušit párování a následně spárovat znovu... a 1234 zafungovalo raz dva.
Takže jsem začal zkoušet párovat s novým telefonem (Samsung A53 5G) a ani za nic. Zkoušel jsem i factory reset telefonu, nepomohlo. Pochopitelně předtím jsem na starém telefonu nechal párování zrušit a starý telefon pro jistotu vypnul.
V developer options Androida vidím různé volby k Bluetooth, zkoušel jsem je jednu po druhé, nepomohly. Hádám, že to bude podobný případ jako u toho iPhonu... Obd II modul koupený v roce 2013 už je asi fosilie.

Teprva teď jsem dotaz viděl. Ano, dokud je to spárované s jiným zařízením a to ani snad nemusí být zapnuté, nejde to spárovat s jiným zařízením. Stejně tak jsem bojoval s hodinkami, které byly spárované s jedním telefonem na což jsem zapomněl a dokud se "neodpárovalo", tak to nešlo ani za pomocí nejstrašnějších nadávek, kterými jsem hodinky štědře zasypal.