Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s VPN

Zdravim, je normální když používám VPN a vlezu někam kde jsem již registrován že si mě ověřuje?
Jde to ověřování nějak obejít když heslo mám v pořádku.
Díkes za radu kdo používá VPN

Záleží na tom, jakou VPN používáš a jak ji máš nastavenou (viz Jan Fiala). Záleží ovšem i na té službě, kam se přihlašuješ - třeba si ověřuje aktuální IP adresu připojení nikoli oproti minulému přihlášení, ale oproti té, cos použil při registraci. Takže pokud ses někde registroval bez VPNky a teď tam lezeš přes VPNku, bude Tě ověřovat pokaždé, i když se Ti IP adresa nezmění.