Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem Asus TUF - nízké FPS

Zdravím všechny, mám problém s notebookem (ASUS TUF FX505DT). Ve zkratce, když hraju nějaké náročnější hry tak mám problém s FPS. Tento notebook mám v celku nově a přijde mi, že je něco špatně, tak jsem se chtěl zeptat tady. Když jsemi hrál WarThunder tak jsem se nedostal přes 50fps na MEDIUM detaily a když se podívám do správce úloh tak mi jede Nvidia grafika na max 10% a integrovaná na třeba 20%, když zakážu integrovanou grafiku tak mi Nvidia GPU jede pořád na max. 10%, zkoušel jsem už hodně věcí a už si ůpně nevím rady, tak jsem se chtěl zeptat tady jestli by mi někdo nepomohl. Předem děkuji a mějte krásný zbytek dne. Nxuss

Změna předmětu, původně: Problém s notebookem (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

pozri si ako máš nastavený systém chladenia,asus defaultne zapína tvz. režim inteligentného chladenia,kde grafike napevno nastaví 20-25W a pokial ten režim nezmeníš,grafika ide tak na 1/3-1/2 možného výkonu a nespravíš s tým nič,inteligentné chladenie drží režim max 25W pre grafiku velmi tvrdo....