Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak aktivovat na Realme 7 řežim ladění?

Prosím o rychlo radu. V rodině po mě hodili mobilem Realme 7. Musím zazálohovat kontakty do PC. Chci použít program MyPhoneExplorer. Abych to rozběhl, tak musím aktivovat vývojářský (developer) režim / řežim ladění? Prosím o radu, jak a kde přesně to nastavit? Totálně se v tom ztrácím. Proklikávám a stale se ztrácím v hlubinách Androidu... Díky! :beer:

Ještě prosím o radu. Jak vypnout režim pro vývojáře?

Program MyPhoneExplorer pod Windows 10 mi píše:
Pokud si přejete připojit přes USB kabel...
- Ověřte si, že máte zapnuto rozhraní 'USB-Debugging'
- V OS Android 4.2.2 a novějším je nutné odemknout nastavení USB-Debugging: Nastavení - Informace o telefonu - 7x klepnout na Číslo sestavení a zapnout Ladění USB: Nastavení - Systém - Pro vývojáře - Ladění USB
- Ověřte si, že máte nainstalovány ovladače rozhraní pro Váš telefon (ADB-Drivers)

Nechápu správně, že musím udělat dva úkony?
1) aktivovat režim pro vývojáře,
2) a dále aktivovat Ladění USB?

Marně hledám, jak se dostat do té části psané kurzívou a nemůžu na to přijít.

____________________
edit:
Tak už to mám. Musí se udělat 1) + 2).
Je to pod: Nastavení - Další nastavení - Možnosti vývojáře - Ladění přes USB