Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokovaný Facebook účet

Dobrý den, můj Facebook účet byl napaden a byl na něm zveřejněn nevhodný obsah cizí osobou, která se mi vkradla na Facebook účet a tak je můj účet zablokován. Nyní už 3 týdny probíhá kontrola a můj Facebook účet mi stále není navrácen.
Máte někdo podobnou zkušenost? Byl Vám účet navrácen a popřípadě za jak dlouho? Děkuji za odpovědi.

Možné odpovědi:
a) Špatně hledám.
b) Lidé jsou sobci a nepochlubili se.
c) Ta pofidérní společnost ignoruje své exhibující oběti na kterých vydělává.

Co se zeptat přímo těch pofidérů?
Normálně se dá žít i bez FB. Fakt! Nekecám!

Tohle je hloupé a ničím nepodložené tvrzení. FB jsem nikdy nepoužil. Důvod je prostý - podmínky FB by odsouhlasil jen jedinec hodný zbavení svéprávnosti.
Mimochodem, lživé tvrzení dost naznačuje o tazateli. Tazatel je svým příspěvkem v logickém rozporu se zadáním dotazu. Tím s tou hloupou a zoufalou lůzou končím...