Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedaří se mi převést soubor do podoby PDF

Nedaří se mi převést soubor do podoby PDF.
Mám staženou aplikaci Adobe akrobat a přes ni chci soubor dostat do PDF.
Objeví se nabídka placené služby na půl roku ...
Pokud neprijmu tuhle nabídku, nepustí mě to dál. Co dělám špatně?

Změna hloupého předmětu, původně: Pdf (host)

Používam dlhé roky online nástroje na podobné záležitosti. Textové súbory, editory pre obrázky, zmeny formátov nech je to čokoľvek malej kapacity čiže takmer všetko okrem videa.
NAPRIKLAD:
https://www.photopea.com/
https://document.online-convert.com/convert/pdf-to-docx
https://document.online-convert.com/convert/docx-to-pdf
Nájdeš fakt od výmislu sveta snáď každú možnú zmenu formátov. Aj konverzie MSO na LibreOffice formáty a opačne. Alebo ako ty potrebuješ z/do PDF. Taktiež editory stránok v PDFku. Možnosť zlúčiť viacero PDF súborov do jedného. Neskúšal som ale možno by šlo aj obrázky konvertovať do PDF. Zlúčiť viacero obrázkov do jedného je tiež veľmi rýchle, nedávno som takto zlúčil 20 do jedného za menej ako minútu online nástrojom. Hlavne ak to potrebuješ len občas tak sa neoplatí inštalovať ďalší SW ale využiť rýchlu a free možnosť online...
Treba si ale dať pozor čo nahrať na internet. Síce tie služby tvrdia že sú anonymné, že nič neukladajú a nearchivujú ale istotu mať nemôžeš čiže ak ide o citlivé osobné údaje tak pozor.

Pokud je to jednoúkolová akce, tak je to s Adobe Acrobat jak s kanonem na vrabce.

Logicky vzato, pokud mám program ve zkušebním režimu, tak pro jeho funkčnost je třeba odsouhlasit podmínky výrobce. Pokud podmínky neodsouhlasím, tak nic nebude.

V jaké formě či podobě jsou zdrojová data?

Co dělám špatně?

Odmítáte zaplatit (přijmout nabídku toho placeného upgrade, ten navíc jen na dost omezenou dobu, takže se nedivim).
Ale nezoufejte, je spousta nástrojů zadarmo. Navíc Linux (co pamatuju) i Windows10 (sedmičky a starší ne) má PDF tiskárnu už v základní distribuci (u windows je paradox, že dokáže pdf vytvořit, ale ne prohlížet, na to se musí něco nainstalovat, v linuxu je prohlížeč pdf součástí distribuce), takže není potřeba to nijak řešit, pokud stačí jen tiskový výstup. Jinak rozumnější programy nabízí export do pdf už dávno, stal se z toho takový standard, dokonce snad už i ten micro$oftí office (libre office to má dávno), narozdíl od tiskového výstupu, tady se přenese i struktura dokumentu (kapitoly, záložky, odkazy...).

Dříve jsem používal nějaký PDF Creator (měl jen slovenský překlad, takže to byla PDF Tlačiareň), ale tak se jmenuje půlka programů tohoto účelu, takže bych musel hledat upřesnění.