Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padání počítače

Dobrý den, včera mi spadnul počítač při běžné práci. Prohlížel jsem si veb a dělal něco ve wordu a najednou mi spadnul komp. Monitor zhasnul a led diody na casu, který jsou power a když maká disk začaly blikat s tím, že i kolísaly otáčky na procesoru. Počítač jsem vypnul a zapnul a vyskočila hláška OVERCLOCKING OR MEMORY INICIALIZED FAILED. pLEASE RE-CONFIGURE YOUR SYSTEM. Nevíte čím by to mohlo být, jestli odešly paměti nebo základní deska nebo úplně něco jiného? po restartu počítač většinou naběhne do windows, udrží se přibližně do půl moniuty a opět spadne a stejná hláška. Někdy systém vydrží běžet třeba hodinu a pak to spadne. Dnes mi to vyhodilo nějakou chybu C:\DOCUME~1\SACHMA~1\LOCALS~1\Temp\WER4fd9.dir00\M ini101208-03.dmp
C:\DOCUME~1\SACHMA~1\LOCALS~1\Temp \WER4fd9.dir00\sysdata.xml

nene, netaktoval, z ničeho nic, se zdrojem jsem měl problém už dříve, nebo mám i teď. Musím vždy chvíli počkat než jde zapnout počítač po odpojení zdroje ze sítě. Pokud je připojenej zdroj pořád, tak to jde zapnout bez problému

nepřehřívá se ti procesor? oddělej dekl a opatrně to vysaj, nebo mu vyfoukej prach z žeber chladiče.
píšeš žes měl se zdrojem už dříve problém. doporučuju ho vyhodit a zajít pro nějaký s normální značkou. pokud zdroj odejde, je jen věcí štěstí co všechno v pc vezme sebou.