Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po resetu routeru Wi-Fi bez internetu

Zdravím vás, resetoval jsem Wi-Fi Archer 6 zezadu tlačítkem kvůli změně jména Wi-Fi, chtěl jsem to znovu nastavit (ano geniální napad ). Nicméně po Quick Setupu na stránkách TP link ukazuje Wi-Fi - bez internetu. Na routeru se mi jde připojit, ale internetové připojení nefunguje. Internet před resetem bez problemu šel. Pokud mate někdo nějaký napad jak to vyřešit, budu vděčný. Děkuji předem 🙂

Děkuji za rady. Máte ve všem pravdu. Jednalo se o změnu Wi-Fi po stěhování, tudíž nemám smlouvu ani heslo od routeru. Ano jsem vocas, ze jsem si nepoznačil poslední nastavení. Nezbývá mi než počkat do pondělí a pak to řešit s poskytovatelem. Pro dnešek jsem absenci internetu vyřešil basičkou piva 😀 Ale každopádně díky za rady!