Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezdratova mys se seka

obcas vypadava signal mysi v tu nejmin vhodnou dobu,
nereaguje na 5 minut po sekundách a casem se to spravi. mam bezdratovou mys a zjistil sem, ze to neni konkretni mysi ale delaj to skoro vsechny bezdratovky. Jak to opravit aby se mys nesekala proroze uz ke to nebavi

Chtělo by to více podrobností: Jako PC nebo NTB, typ připojení, model myší atd?
V případě PC a USB dongle, zkoušel si ji připojit do předního USB na skříni, nebo pomocí USB prodlužováku dát dongl jinam, nemáš ji připojenou v nějakém USB HUBu?

Vyskúšaj určite iný USB. Dávnejšie som mal problém s BT adaptérom do USB. Mal som ho prepojený cez USB predlžovačku práve z dôvodu že bol ďaleko od BT klávesnice. Ak som ale pripojil tú predlžovačku do USBčka ktoré bolo rovno vedľa LAN RJ45 tak vypadával signál. Stačilo že som posunul o jeden slot ďalej od LAN RJ45 a už to šlo. Obe tie použité vstupy boli identickej USB verzie. Nemám to ničím podložené ale zrejme blízkosť tohto internetového konektora ruší... Príčina môže byť inde. Každopádne vyskúšaj iné USB. Ja pre klávesnicu a myš vždy používam horné USBčka kde ešte zvykne byť USB2.0 a vedľa PS2 port. Neviem či v tom je nejaká logika no je skrátka zaužívané že sa tieto periférie sa používa prednostne USB2.0 a zrovna tie ktoré sú hore. A čo keď má niekto dosku čisto USB3.0? :D