Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde nájdem bezplatnú českú IP?

Chcel by som sledovať na Slovensku na android boxe Novu Cinemu, ale nemôžem nájsť bezplatnú apk VPN, aby som si zvolil českú IP. Všetky sa na Google tvária bezplatné, no v skutočnosti pýtajú číslo karty, vraj ak by som si to s platením rozmyslel. Vie mi niekto poradiť, kde nájdem skutočne bezplatnú apk VPN pre android box, aby som nemusel zadávať číslo platobnej karty?

Mám od providera "bezplatnou" veřejnou pevnou IP adresu,
ale je to bonus (věrnostní body) za roky, po které jsem připojený u providera.
Mám dojem, že na ten počet bodů mě veřejná IP adresa přežije. :-)

Ti, kteří nemají věrnostní body, si za veřejnou pevnou IP musí připlatit.
A u slova "bezplatné" nejsou uvozovky náhodou.

Nie je možnosť ako sa dostať k sledovaniu toho kanála inou cestou? Ja TV prakticky vôbec nesledujem čiže nemám prehľad kto má akú ponuku programov ale myslím že by nejaká služba mala poskytovať čo požaduješ. Free VPN je možné prevádzkovať a šlo by to dokonca aj s CZ adresou(na PC určite, na android možno). Určite si to dobre premysli. Free VPN je dosť zlá voľba. Je to ekvivalent načierno prevádzkovaného zabezpečovacieho SW napríklad pre W10. Inými slovami nič nie je zadarmo. Platená VPN je lepšou voľbou ale zase musíš mať bezvýhradnú dôveru v prevádzkovateľa služby VPN.