Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit NGINX na webhostingu?

Dobrý den,

Nainstaloval jsem Drupal lokálně na XAMPP, kde funguje, avšak na webhostingu ne. Podle podpory mám problém s nastavením NGINX a odkázal mě zde.

Jenže jsem z toho vůbec nepochopil, co mám přesně dělat. Když jsem to hledal jinde, všude se píše o instalování a konfiguraci přes cmd, což na webhostingu neudělám respektive nevím, jak použít na webhostingu cmd.

Prosím o radu,

Děkuji

Zkus se poptat na českém fóru Drupalu: https://www.drupal.cz/forum

Na locale ti funguje XAMPP s Apache.
Podle mě, pokud nemáš přístup do konfigurace serveru NGINX, tak se nechytáš.
To ti měl nějak kulantně sdělit už ten "podpora". nginx.conf v instalačce Drupalu opravdu není.