Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je příčinou změny vyzvánění - Android 4.4.2?

Android verze 4.4.2 mučící jednoduchý mobil (nikdy neaktualizováno ani nepřipojeno k internetu).
Stává se, že mobil přestane vyzvánět při příchozím telefonátu. Mobil pouze vibruje.
Provedena kontrola v Nastavení - Profily - Předdefinované zvukové profily - Obecné - Upravit

Bylo zjištěno:
Hlasitost - Vyzváněcí tón - Žádné
Proveden výběr vyzvánění, takže vyřešeno.

Nevyznám se v tom, tak se ptám pánů znalců, je to vlastnost Android 4.4.2, že se najednou bez varování rozhodne dopřát uživateli klid?

Nebo mám hledat příčinu jinde?

Díky... :beer:

neviem ako je to na tvojom starom androide, ale mne sa par krat podarilo omylom spustit len vybrovanie.
a to tak, ze ked pouzijes bocne + - na hasitost, je tam aj ikonka zvonceka, ak na nu kliknes, zvoncej je preciarknuty a ak este raz, prepne sa to na vybrovanie.
takto som si nejak omylom par krat vypol zvonenie, az neskor som prisiel na to, ako to robim.