Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet vzduchem slaby

Halo, mam dotaz, mame internet od t-mobilu "vzduchem". Po celem dome ale neni silny a stabilny signal. Jine firmy pisi,ze nemame pokryti..tedy vyber zadny. Toto je jiz roky..Jen slibuji ale nic se nezmeni. Slysela jsem,ze je reseni, kdyz bych dokoupila nejakou antenu..Netusim jakou, a jak ji spojit ci ?Prosim o radu. Dekuji

Jak už psal brtník, asi přijímáš internet přes mobilní technologii LTE (bylo by vhodné uvést přesně název produktu, který platíš a taky typ modemu/routeru). Je v obci možnost připojení např. přes nějakou pevnou linku nebo wifi (podle mě by tam něco z toho mělo být- jestli nejsi někde na samotě)?