Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nezvaný host v monitoru? :D:D:D

Zdravím :)

Mám takový netradiční a asi i vtipný dotaz.. Do monitoru mi, zřejmě včera, vlezl brouk.. Prvně jsem si myslel, že leze po monitoru.. ale on je v něm, pod tím plastem :D Sice bylo srandovní, sledovat jak se tam plazí a určitě okusuje pixely, ale on si dovolil zřejmě zdechnout, protože už se neplazí.

Co s tím? Rozpustí se časem nebo budu mi ho bude navždy připomínat černá tečka? :D Asi nikdo takový problém neřešil, co?

[Js1z9rQ.jpg]

Řešení:

Tak se po pár dnech mrtvolka sama posouvá dolů k rámečku.. momentálně už je asi dva milimetry od okraje. Takže se problém vyřešil sám :DDD

loading...

Tohle ani ne. Ale jednou jsem si dal tu práci a dal ten hmyz na fotku tabáku do dýmky, s bílým pozadím, 2 cm od toho tabáku a ptal se v dýmkařské skupině na ten tabák. Na FB je default také bílé pozadí.To bylo maso.
Asi to udělám znovu, s s fotkou mouchy, jak přistane na monitoru, projde se a zase odletí, a za 3 vteřiny znovu. K tomu text, který se běžně přečte za 10 vteřin... :-)

Díky 268x. Přesně něco takového jsem hledal a nenašel. Vykostím si z troho kousek videa s jednou, potom dám do editoru videa fotku nějaké neexistující rasy psa z Midjourney, druhou stopu, po třeba třech vteřinách tu mouchu, slepím, vygeneruji, udělám z toho gif a budu se někde vyptávat, cop to je za rasu psa. :-)

Umíš, jen to nevíš. Udělám to ještj jinak, mnohem jednodušeji Až mi vygenerují obrázek, udělám mu větší plátno, aby bylo okolo dehme tomu 50px potom pustím mouchy a natočím obrazovku (v aplikaco oCam). Z hoho potom v editoru videa (používám Kdenlive) vystřihnu vhodný kousek a v nějakém online konvertoru (třeba tady https://ezgif.com/video-to-gif), převedu video na *.gif, aby to šlo dát leckam a nebyl tam přehrávač. Ukázku sem potom dám.