Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 11 - je lepší na hry než Windows 10?

Zdar chtěl bych se zeptat na něco mám windows 10 ale přemyšlím na upgrade na ws 11 a nevím jaký jsou neboli jestli je vše v poho optimilizace a tak se chci zeptat kdo má ws 11 a hraje třeba hry a tak jestli jdou na pohodu a nic tam neblbne pokles fps a tak budu moc rád za odpověd.

Změna tupého předmětu, původně: Windows 11 (host)

A co myslíš, že se přechodem (z pohledu her) na W11 v PC zlepší?

DirectX je stejné, grafika ani procesor se nezrychlí, hry pouze pro W11 neexistují. Podpora W10 bude trvat ještě několik let. Možná (?, -nevím, nemám) stoupne náročnost za hardware, Windows 11 sežerou více zdrojů. Zastávám názor, že pokud něco funguje, nerýpu do toho.

Prednedávnom som si kládol rovnakú otázku. Zatiaľ pre prechod nie je dôvod. Počkaj ešte minimálne 1 rok a možno aj 2 roky kým sa W11 zabehne. Jedine ak chceš zadarmo pracovať pre Microsoft ako tester ich nového OS. Otázka znie či to vydržíš s nervami ak sa predsa len rozhodneš prejsť už teraz :-D

Musíš nejprve zjistit jestli tvůj pc zvládne Windows 11 to chodilo lidem do Windows update testovaní prográmek pokut ti prográmek řekne že váš počítač nesplňuje požadavky nedoporučuji přeházet pokut ti prográmek řekl ze gratulujeme váš počítač splňuje systémové požadavky můžeš bezpečna přejit na Windows 11 a jak je to stěma hrana umně je to lepši než na Windows 10 mam to plynulejší a mam vyšší fps a sem hodně spokojeni z Windows 11.

Zvládneš si ten počítač opravit - přeinstalovat zpátky na win10 ? Máš nachystanou flesku s instalačkou, s ovladačema a zazálohovaný data ? Pokud ano přemýšlej, zkoušej dle libosti.

Pokud ne běž na kolo/ k vodě/ na pivo podle věku a nerýpej se v tom. Sou zajímavější věci v létě než zkoušet co pojebali indičtí boys při vývoji tento týden.