Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 11 - je lepší na hry než Windows 10?

Zdar chtěl bych se zeptat na něco mám windows 10 ale přemyšlím na upgrade na ws 11 a nevím jaký jsou neboli jestli je vše v poho optimilizace a tak se chci zeptat kdo má ws 11 a hraje třeba hry a tak jestli jdou na pohodu a nic tam neblbne pokles fps a tak budu moc rád za odpověd.

Změna tupého předmětu, původně: Windows 11 (host)

Je to tak na stejno, ale některé funkce jsou exklusivně pro Win11, třeba autoHDR, což ale využiješ jen v případě, že máš HDR monitor.