Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klávesnice se "odpojuje"

Zdravim, mam klávesnici Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 a letos na Vánoce ji budu mít rok...
je připojena přes USB 2.0 a někdy se prostě stane, že zazní zvuk jako při vypojení a následném zapojení USB zařízení.
A klávesnice najednou nefunguje, musim ji vypojit a zase zapojit.
Začalo to asi před týdnem vždy tak jednou denně, ale dnes už to bylo podruhé....
díky za rady

Takže teď zase téměř měsíc fungovala klávesnice bez problému a zase dnes ten samý problem.
Odpojil jsem ji, zase jsem tam dal tu starou a 2x za odpoledne se zničeho nic ozval zvuk jako když USB zařízení vypojíte ]:(
Když se ozve tento zvuk, tak např. s myší to nic neudělá...