Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkrat grafické karty

Při výměně ventilátoru u grafické karty jsem způsobyl zkrat při zapojení do pinů. Nastal restart PC ale obraz nenaběhl.
Dá se s tím něco udělat nebo jsem ji nenávratně poškodil?
-GTX 1060

Grafiku odnes do lokálneho servisu. Diagnostika je zvyčajne zadarmo. Opíš čo sa stalo. Neviem presne čo si s tým robil ale kde vlastne berieš istotu že práve toto je zdroj problému? Pri montáži si mohol niečo poškodiť. Už len z toho čo popisuješ to nabáda k tomu že to muselo byť niečo nekalé.