Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox - po aktualizaci na verzi 102 nelze instalovat žádné doplňky nebo motivy

SOS - volám o pomoc! Po aktualizaci Firefoxu mi zmizely všechny doplňky a motivy. Nemůžu NIC naistalovat, píše to hlášku "Instalace byla předčasně ukončena, protože doplněk je zřejmě poškozen." Několikrát jsem přeinstalovávala, smazala jsem i nějaký souboru dle rady na Mozilla supportu, ale nic nepomáhá. Díky za pomoc.

Já jsem Vivaldi portable stáhnul spíše na vyzkoušení, spouští se to fakt dlouho (oproti Firefox 102). Ale to platí pro první spuštění. Pokud to zavřeš a spustíš znovu, tak to startuje celkem rychle. Nevím, čím to je. Na pozadí to nezůstává běžet.

á jsem Vivaldi portable stáhnul spíše na vyzkoušení, spouští se to fakt dlouho (oproti Firefox 102).

Protoze portable, instalovana verze se tak nechova.

vykresluje to pomaleji, než FF. To je vlastnost?

Budes muset nejak upresnit, nic spesl jsem nenastavoval a ja bych naopak rekl, ze Vivaldi vykresluje rychleji nez Firefox.