Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem audionahrávky v telefonu

Ahoj, v telefonu samsung galaxy s21 mám nějaké audionhrávky, které jsem dostal ve whatsapp. Do teď se mi objevovali v telefonu s červenou ikonou...viz přiložený obrázek, ale ted se mi začali objevovat s ikonou modrou. Ono by to nevadilo, ale jde mi o to, že když byly s ikonou červenou, že nebyly vidět v samsung music. S modou ikonou se v samsung music objeví a to já nechci. Chci si je normálně pouštět zase jen v ...moje soubory... ve složce kde je mám. Nevíte jak toho zase docílím? I jsem zkoušel nastavit výchozí aplikace, ale prostě mi to nejde. Poradíte mi prosím polopaticky jak na to? Moc děkuji Jarda. http://imgway.cz/s/4J1i

Tak druhá strana posílá pořá stejně bez jakékoli změny. Takže chyba bude někde u mě. Je pravda, že jsem asi před 3 dny usnul na mobilu a pak tam měl naotevíráno plno věcí, které jsem pozavíral. Kde je prosím šance kde to najít a obnovit? Děkuji

S jednotlivými formátmi sa asi nedá nič robiť, ale dá sa to vyriešiť inak.
V aplikácii Samsung Music si vyber zobrazenie Priečinkov (neviem ako je to česky), posledná možnosť úplne napravo. Ťukni na menu a vyber možnosť Skryť priečinky, a skry WhatsApp Audio. Týmto v ňom vylúčiš všetky audiosúbory z Whatsappu.

Stačilo si přečíst v obchod play o aplikaci.}} Fronta bude resetována kvůli změnám systému.
- Mohou se zobrazit některé hudební soubory (např. Nahrané soubory), které byly dříve skryty. V takovém případě můžete skrýt složku obsahující soubory, které chcete skrýt, pomocí funkce skrytí složky. (Záložka Složka> tlačítko Další (3 tečky)> Skrýt složku)