Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava

Ahoj, potřeboval navrhnout PC sestavu, vytváření 3D grafiky, stříhání videa a fullHD hry

POZADAVEK (NE)HLUCNOSTI: Classic
UCEL PORIZENI SESTAVY : 3D grafika (např. Blender), střih videa, hry fullHD
FINANCNI LIMIT: 20 000Kc
OPERACNI SYSTEM: mám vlastní WIN 10
SESTAVITE SI PC SAMI: sestavím sám
BUDETE TAKTOVAT: ne
MONITOR: ANO, cena do 5000Kc není zahrnuto v limitu, pokud možno 27“, 144Hz, fullHD
KUPUJETE I PERIFERIE, NEBO JEN HOLOU SKRIN: jen skříň

Tak to je dobrý for!

Jen ze zajímavosti se chci zeptat. Ta velká písmena pocházejí odkud? Kdo to takto sepsal? To byl vyplněný nějaký robotický dotazník u kyperských zelenáčů?
Možná jsem zaspal dobu, už se nacházíme ve 4. tisícitelí a lidstvo totálně zdebilnělo.

Požadavky Blender...

Jsem zvědavý zda vůbec něco navrhnou znalci. Tipnu si, že slušná sestava bude stát 45-50000 Kč.
Bojím se, že budou položeny další dotazy.

Možno sa súdruh nestihol prepnúť z režimu ruského propagandistu. Toto je presne ich štýl: POZADAVEK (NE)HLUCNOSTI CHARAŠO!!! Kúpiť si za 20k komp ktorý na daný účel nie je realizovateľne rozumne zložiť a k tomu aj ten monitor tiež v cenovke určený pre nenáročné využitie. Tak ale niečo zložiť musí. Začal by som procesorom Elbrus.

Napadají mne dvě možnosti. Tazatel je nemocný. Ta druhá lepší je, že je to nadšený amatérský IT man, který když si neví rady, tak se s tím roznese po celém internetu. Třeba pak dělá dobrý dojem na své vrstevníky.