Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava

Ahoj, potřeboval navrhnout PC sestavu, vytváření 3D grafiky, stříhání videa a fullHD hry

POZADAVEK (NE)HLUCNOSTI: Classic
UCEL PORIZENI SESTAVY : 3D grafika (např. Blender), střih videa, hry fullHD
FINANCNI LIMIT: 20 000Kc
OPERACNI SYSTEM: mám vlastní WIN 10
SESTAVITE SI PC SAMI: sestavím sám
BUDETE TAKTOVAT: ne
MONITOR: ANO, cena do 5000Kc není zahrnuto v limitu, pokud možno 27“, 144Hz, fullHD
KUPUJETE I PERIFERIE, NEBO JEN HOLOU SKRIN: jen skříň

Napadají mne dvě možnosti. Tazatel je nemocný. Ta druhá lepší je, že je to nadšený amatérský IT man, který když si neví rady, tak se s tím roznese po celém internetu. Třeba pak dělá dobrý dojem na své vrstevníky.