Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem msi notebook příliš velké teploty..

dobrej mám msi notebook a má už něco zažito

je v něm CPU Intel(R) Core(TM) i5-9300H 2.40GHz a 4.10 GHz boost ale ten boost už notebook uplně nedává teploty jsou prostě vysoko

tak se chci zeptat co by mohlo pomoct.Hádám,četl sem že by to chtelo vyčistit od prachu pomocí vzduchu a vymnenit teplovodivou pastuno..

ale nikdy sem pastu nemnenil tak se ptám jestli nevíte o nejakym návodu nebo byste mi to nekdo nevysvetlil,hledal sem návod na přesně ten notebook ale nedá se najít aspon sem nenasel.díky snad se dozvím co delat LCB.

Nejprve podle manuálu zjistit jak to odkrytovat. Pak prohlédnout útroby a jejich znečištění. Pozor na statickou elektřinu. Pokud je to neznámý pojem a ruce jsou volšové, tak to nechte člověku který ví co, jak a proč má dělat.