Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista vs. Xp

Ahoj,kamarad mi rikal ze Visty jsou horsi ne Xp ze pry na nich nejake programi nejdou kdyz si koupim PC s Vistama tak pujdou mi tam vsechny hry?Nebo co treba na to nepujde prosim napiste nejaky priklad.Dekuji za vse

Vzhledem ke konfiguraci mého PC (PIV 2,8GHz HT, 2GB RAM, Radeon HD2400 PCIe, SATA HDD) by asi Vista nebyla to pravé ořechové. Hry na PC nehraju, takže jestli je DX 9 nebo 10 je mi buřt... Upravuju na něm fotky (z RAWů, v Nikon Capture NX), jinak klasické využití, net, filmy a tak. Navíc jsem na XP a jejich nastavení apod. zvyklý... A modrou smrtku jsem neviděl, co to vlastně je? :))