Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gpu teplota

Zdravím, poslední obou sleduju zajímavý jev. Na obrazovce monitoru mám zapnutý ukazatel teplot a zaznamenal jsem podivné kolísání gpu teplot. Když je pc v klidu tak pravidelně teplota stoupne až na 60 stupnu a pak spadne na 47 stupnu a pak zase nahoru a takto stále dokola, v pozadí není nic zapnuté. 4ím by to mohlo být? a je to nějaký problém? Děkui.

Je normální že dnešní lepší grafiky umí zastavit ventilátory ve 2d nebo obecně v nízké zátěži když jsi na internetu.
A je normální že pokud pasivní režim chlazení nestačí tak se ventilátory zase roztočí.
A pokud není v pokoji klima dá se odhadovat že teď v létě tam máš horko a pasivní chlazení nestačí. A teplota může cyklovat podle zapínání.
Oddělej bočnici a buď to zmizí díky nižším teplotám nebo ti budeš moct pozorovat.

Prosím.hlavne pokud karta není zasrana od prachu nečistit a hlavně neprepastovavat. Věci co fungují správně nezkoušet opravovat.