Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Použití notebooku pouze jako obrazovky pro android

Dobrý den,

můj notebook je pomalejší a pomalejší a tak jsem se chtěl zeptat, než jej vyhodím, jestli neexistuje způsob jak k notebooku připojit telefon (android), kde by notebook sloužil pouze jako obrazovka a vše ostatní by běželo na telefonu. Je něco takového možné?

Díky ze reakci

Chtělo by to nějaké podrobnosti o tvém notebooku. Zkusil bych vyčistit chlazení, udělat čistou instalaci OS, pokud je OS na HDD tak zvážit SSD a Linux nezní marně.
Mám tu vraždu z roku 2009 s Celeronem T3000 1,8GHz, 4GB RAM a když NTB má jen SATA II koupil jsem 120GB SSD. Provozuji ho na Linux Mint 20.3 MATE a na internet a online videa je plně dostačující. S Windows 7 a 10 byl nepoužitelnej.