Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak ručně vytvořit obsah v LibreOffice Writer?

Lze v LibreOffice Writer ručně vytvořit tečkování pro ručně vytvořený obsah?
Mám k dispozici pouze text obsahu s názvy kapitol + čísla příslušných stránek, ale není možná návaznost na text v kapitolách, protože je nemám k dispozici. Jedná se o jednorázovou záležitost.
Viz červené tečky.
https://ask.libreoffice.org/uploads/asklibo/original/2X/3/3e858689bab41a859fff047e9d3a6086d8b7d179.png

Ďakujem.

Chápu dobře, že tento způsob vytvoří pouze tečkovaný textovaný formát linky nacházející se pod urovní textu? Taky je zvláštní, že s emi nedaří mezi ty tečky a číslici vpravit mezeru. Potěšilo by něco automatického, aby to číslici odsadilo nadoraz k pravému okraji stránky.

Přesně tohle jsem zvažoval, ale asi bych si tím zkomplikoval situaci.
Texový obsah bude průběžně rozšiřovaný o další řádky.
Místo obsahu uvažujme, že je to kusovník, kdy v řádcích mám např.

1. Matice (ks)
1.1 M3 ... 22
1.2 M4 ... 78
zde chci průběžně přidávat řádkové položky klávesovou zkratkou
atd.
2. Šrouby (ks)
atd.

Hledám, zda existuje klávesová zkratka pro tuto funkci.
Menu: Tabulka - Vložit - Řádky pod
https://help.libreoffice.org/latest/lo/text/swriter/04/01020000.html

Omlouvám se.
Vytvářím to tu za pochodu (metoda pokusů a omylů).
Když jsem to totálně vyzmýlil, tak jsem se tu zeptal.
Už dávno vím, že ze mě nebude grafik. Teď už je jasné, že ani typograf, protože grafická úprava by utrpěla, jak po becherovce od hradního pána.

Tak to vypadá, že klávesová zkratka Pro rozšíření Writer tabulky o další řádky neexistuje.
https://help.libreoffice.org/7.2/cs/text/swriter/01/05120400.html

Mám LO Writer 7.2 a toto nefunguje ani při použití AltrGr.
Chcete-li do tabulky vložit nový řádek, umístěte kurzor do buňky tabulky, stiskněte klávesy Alt+Insert a poté stiskněte klávesu se šipkou nahoru nebo dolů. Můžete také přesunout kurzor na poslední buňku tabulky a poté stisknout klávesu Tab.
Co dělám špatně?
https://help.libreoffice.org/6.0/he/text/swriter/guide/table_cells.html