Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak opravit win 10 z nouzového režimu se síti

potřeboval bych poradit, jak můžu opravit win 10 bez instalačního media v nouzovém režimu se síti. Když jsem poprvé zapl počítač v nouzovém režimu pokoušel jsem se spustit automatickou opravu v WinRE, bohužel zde pokročilé možnosti nebyly. Měl jsem jenom tři možnosti přejít normálně do win (nefunguje), vypnout, a možnosti spuštění, poté jsem se pokusil odstranit škodlivé softwary (antivirová kontrola nic nešla), a skusil jsem pročistit počítač od zbytečných aplikaci a omylem jsem smazal registry když jsem se je pokoušel opravit pomocí "super" aplikace na OPRAVU REGISTRU a čištění z bytečného bordelu v pc. Poté jsem spustil nouzový režim s příkazovým řádkem a skusil jsem tyhle příkazy (sfc scannow) (DISM /Online /Cleanup-image /CheckHealth) (chkdsk c: r) bohužel i když vypadalo že se něco děje, nic se nestalo i když po zapnutí pc naběhla nějaká oprava i tak se win normalně nespustil. Prosím poradte nemám jak reinstalovat win ale pc normálně funguje na nouzovým režimu se síti, takže ten internet funguje dokonce i aplikace a dají se i nainstalovat

nesmazal jsem registry naschvál, pouze jsem spustil aplikaci a šel jsem do sekce registry, zmačkl jsem tlačítko vyhledat problémy, a poté stiskl tlačítko "opravit" a napsalo mi to = problém s nekompletním registrem byl "vyřešen" jeho smazáním a registr system32. Takže jsem nevěděl co je tím opravit myšleno, a děkuju že jste mi poradil, obnovil jsem registry a tě bych potřeboval poradit jak dál, protože já už nevím co to vůbec všechno znamená

obnovil jsem registry takže jsem šel do editoru registru, šel jsem do souboru, import a ten mě přesměroval do záloh v dokumentech a zmáčkl jsem zálohu 2019 a teďka nevím jak mám dál pokračovat v opravě win, mohl byste mi prosím poradit ?

Už jsem se díval do nastavení v sekci aktualizace a zabezpečení, ale byl tam pouze zpětný bod do windows 7. Myslíte si že se automaticky uložil zpětný bod win 10 v místě který jste mi doporučil. Nechci totiž downgrade a chci si zachovat svůj licenční klíč. Protože jsem počítač už takhle koupil a licenční klíč nemám