Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak opravit win 10 z nouzového režimu se síti

potřeboval bych poradit, jak můžu opravit win 10 bez instalačního media v nouzovém režimu se síti. Když jsem poprvé zapl počítač v nouzovém režimu pokoušel jsem se spustit automatickou opravu v WinRE, bohužel zde pokročilé možnosti nebyly. Měl jsem jenom tři možnosti přejít normálně do win (nefunguje), vypnout, a možnosti spuštění, poté jsem se pokusil odstranit škodlivé softwary (antivirová kontrola nic nešla), a skusil jsem pročistit počítač od zbytečných aplikaci a omylem jsem smazal registry když jsem se je pokoušel opravit pomocí "super" aplikace na OPRAVU REGISTRU a čištění z bytečného bordelu v pc. Poté jsem spustil nouzový režim s příkazovým řádkem a skusil jsem tyhle příkazy (sfc scannow) (DISM /Online /Cleanup-image /CheckHealth) (chkdsk c: r) bohužel i když vypadalo že se něco děje, nic se nestalo i když po zapnutí pc naběhla nějaká oprava i tak se win normalně nespustil. Prosím poradte nemám jak reinstalovat win ale pc normálně funguje na nouzovým režimu se síti, takže ten internet funguje dokonce i aplikace a dají se i nainstalovat

obnovil jsem registry takže jsem šel do editoru registru, šel jsem do souboru, import a ten mě přesměroval do záloh v dokumentech a zmáčkl jsem zálohu 2019 a teďka nevím jak mám dál pokračovat v opravě win, mohl byste mi prosím poradit ?

Evidentně jsi tím "tuněním" rozdrbal WIN. Zálohované důležité soubory jistě máš, tak nainstaluj Win znovu a nezapoměň na ovladače.

Už jsem se díval do nastavení v sekci aktualizace a zabezpečení, ale byl tam pouze zpětný bod do windows 7. Myslíte si že se automaticky uložil zpětný bod win 10 v místě který jste mi doporučil. Nechci totiž downgrade a chci si zachovat svůj licenční klíč. Protože jsem počítač už takhle koupil a licenční klíč nemám

Licenční klíč nepotřebuješ. Jednou aktivovaný PC má svůj otisk u MS a nově nainstalované Windows se nainstalují bez klíče a jako plně aktivované, jen co se poprvé podívají na net.

Jestli jsi obnovil všechny registry z roku 2019 do dnešní verze, tak to moc vyladěný a funkční systém mít nebudeš. Kup si flashku, vyrob z ní bootovací medium a přeinstaluj to. Napřed ovšem zálohuj data.