Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak najít všechny adresáře na celém disku

Dobrý den,
mohl by mi prosím někdo pomoci se scriptem pod windows, který by prošel úplně celý disk, našel všechny adresáře a uložil by je do souboru i s velikostí?
Výsledek by mohl být něco jako

c:\windows             4021548b
c:\windows\etc         215b
c:\windows\etc\drive   11b

Děkuji za pomoc

Zkoušel jsem co jsem našel na webu, a nejdál jsem přišel s tímto příkazem

Get-ChildItem -Path C:\ -Recurse  -Directory | select Name

Nevím ale jak to vypisovat včetně cesty. Jeden řádek jeden název adresáře s cestou.

Děkuji

Děkuji, to jsem taky zkoušel ale některé cesty nebyly celé, končily ...

Navíc se vůbec nevypíšou skryté adresáře ani systémové adresáře :(

I když to celé pošlu do souboru, je to stejný

Get-ChildItem -Path C:\ -Recurse -Directory | select FullName > C:\adresare.txt