Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Televizor potrebuje uvolniť pamäť

Ahojte, mám smart televízor značky LG starý asi tak 5 rokov.
Doteraz fungoval v poriadku a nedávno mi začal vyhadzovať hlášku pri pozeraní youtubu v aplikácii že potrebuje uvolniť pamäť a v tom momente sa televízor alo keby reštartuje. Je možné, že po 5 rokoch to tam tá pamäť už nezvláda? Alebo by sa to dalo riešiť aj nejako inak?
Za odpovede vopred ďakujem.

yt (google) neustále vylepšuje ten svůj webik a stará aplikace v chytrotelevizi s ním po čase přestane být kompatibilní.
taky je možné, že už výkonově nestíhá ten dnes totálně přeskriptovaný web.

buď pomůže nainstalovat novou verzi yt, jestli lg už tehdy používal android. (měli kdysi vlastní hnusné prostředí s šikmými pruhy)
nebo update firmware telky, nebo spouštět yt v zabudovaném prohlížeči přes externí klávesnici.
ale jestli je to starší model bez androidu, asi marná snaha.

Možno pomôže reset do továrenských nastavení. Tento proces odoberie všetky vlastné nastavenia televízoru, vrátane naladených kanálov, nahrávok, vlastných vstupných mien, nainštalovaných aplikácií, uložených hesiel Wi-Fi, pôvodného užívateľa LG Store atd. Budete musieť aj znovu spustiť začiatočné nastavenia televízoru, ako pri prvom zapnutí.