Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače do win7

Zdravím. AVAST mi píše, že mám instalovat některé ovladače, že jsou staré. Ale za ten program chtějí dost peněz. Poradí někdo, jak se dají stáhnout ovladače normálně z netu?

Právě že mi dlouho nabíhá, jako kdyby to pořád něco "chroupalo" A nevím, zda to dělá antivir nebo ty ovladače. Když mám počítač jen ve fáze "spánku" , naběhne docela obstojně, ale když klasicky dám vypnout a pak opět zapnu třeba druhý den, nabíhá to cca 5 mimut, a to mně neskutečně se--štve

Mám taky W7 a Avast. Po spuštění PC běží aktualizace Avastu, současně AvastBugReport, do toho MS telemetry, což mě vytěžuje CPU tak, že PC je téměř nepoužitelný. Pokud ještě pustím Chrome, tak se spustí jejich Software reporter tool. Už jsem se s tím smířil, že musím 10 minut počkat, než to všechno doběhne.