Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Náhrada "videocam suite"

Mám Win 7. Pro přenos videa z kamery Panasonic do PC jsem používal program "VideoCam suite 1", dodaný na CD s kamerou. Na instalačním CD je sice uvedeno, že je program určený pro Win XP, Widows 2000 a Windows Vista, ale pod Win 7 bez problémů fungoval. Po přeinstalaci Win 7 ale už nejde znovu nainstalovat. Objevuje se hláška "aplikace nepodporuje OS" Zkoušel jsem to i na jiném PC, výsledek byl stejný. Kde sehnat novější verze programu "VideoCam suite", které by fungovaly pod Win 7? Zatím se marně snažím o stažení verze 2.0 a 3.0.

Případně čím nahradit tento program?

Tak se mi to sice povedlo nainstalovat s kompatibilitou WIN XP, ale jásal jsem předčasně. Při pokusu o spuštění mi program nekompromisně shazuje Widows (modrá obrazovka). Že za to může některá aktualizace Win je víc, než pravděpodobné. Takže to vzdávám a jdu hledat nějaké náhradní řešení.
Dík všem za snahu.

Můžete někdo poradit nějaký rozumný free převodník z MOD řekněme do MP4? Použil bych to tak 2x do roka, takže se mi to nechce kupovat.

modrá obrazovka: nirsoft bsod viewer -> napoví sloupec "caused by driver".

o instalaci ovladačů píše kolega, berou se od výrobce té desky.
- chipset driver (u amd může být dohromady s integrovanou grafikou)
- restart
- zbytek, už bez pořadí

.mod je divný formát bůhví z čeho, převodník mě nenapadá.
někdy se dá mrknout do hlavičky souboru na binární obsah a podle textu si tipnout, o co jde.