Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový PC

Zdarec mám letité PC co už má něco za sebou. I5 první generace. Uvažuji o novém PC.
Musí umět 4K rozlišení.
Něco jsem sesmolil na CZC, tak budu rád za komentáře zda je to v pořádku.
OS koupím na Aukru.
Popřídě jestli to lze postavit levněji bych uvítal.
kody
Díky.

Mám stejnou sestavu ale budu potřebovat SFX PSU. Prodám můj aktuální be quiet! Pure Power 11 300W, který je na IGPU ideální.

Spotřeba ve stress testu (CPU-Z) s 5600G (naměřeno) byla 112w. Účinnost zdroje se odvíjí od % využití. Ideální účinnost je okolo 50%. Reálný rozdíl účinnosti během běžného provozu může být v porovnání s 500W Gold zdrojem zanedbatelný. Navíc v uvážení s tím, že i v případě běžné spotřeby ~60W je rozdíl 5% pouze 3W, je přeplácení za 500W Gold naprosto zbytečné.
V případě zájmu zde odepiš a kontaktuji tě. V úvahu taktéž vezmi, že to je vyšší řada od be quiet.

Vybrane klavesnice, mys a sluchatka nechavam zcela bez komentare a radeji se k tomu vyjadrovat nebudu. ;-)

S tím tazatel musí počítat, že kvalita bude mizerná, když za 599 Kč kupuje klávesnici, myš, sluchátka a ještě k tomu podložku.