Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převodník LPT to USB, k tiskárně

Zdravím,
prosím o radu. Mám staré zdravotnické zařízení, které má tiskový výstup pouze přes LPT port a laserovou tiskárnu Conica Pagepro 1350w, která LPR port uměla, bohužel tiskárna zdechla. Zdá se, že nová laserová tiskárna s LPT portem se nedá pořídit. Existuje nějaký způsob jak převést LPT signál do moderní tiskárny s USB konektorem ?
Děkuji

LPT to USB těžko seženeš, to je velmi specifická věc. (než se tu ozvou neználkové: je to něco jiného než USB to LPT, což je běžná věc).
Navíc je tu problém, že to zdravotnické zařízení, pokud to není nějaká věc se zadrátovanými Windows, bude velmi pravděpodobně umět jen určité typy tiskáren. Nicméně podle typu tiskárny bych si tipnul, že tam budou zadrátované Windows, a že tam bude běžné PC. Pak tam téměř jistě budou někde schovány i USB porty a půjde z toho tisknout na libovolnou tiskárnu s USB. Další varianta je (pokud je osazen ethernet) připojit síťovou tiskárnu.