Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba C0000034 pri aktualizacii Windowsu

Dobrý večer, prosím Vás viete mi poradiť?? Pri zapnutí PC mi zobrazilo chybové hlášku Error C000034 applying update operation 109 of 79152. Na internete som našla návod (https://www.rudle.cz/pocitace/cs/64-chyba-doslo-k-chybe-c0000034-pri-operaci-aktualizace) ako opraviť túto chybu ale neprídem o nejaké súbory, ktoré mam v PC uložené?? Po prípade co sa s tým dá robiť??? Ďakujem

Ten odkaz je pro Windows 7,ale pokud máte instalační DVD tak,spustit instalaci dát další a vybrat opravit počítač a obnovení systému a vybrat boot vytvořený systémem. To platí jak Windows 7,tak i Windows 10.

Pro Win XP už žádné aktualizace nevychází, asi se to nějak seklo při bootování. Snad si s tím ten známý poradí, sežene instalační medium a systém opraví nebo alespoň zachrání data a pak vše přeinstaluje. Ovšem v XP nemůže už fungovat dost věcí, třeba prohlížeče. Pokud jsou k mání ovladače pro HW, tak ať tam dá rovnou alespoň Win 7 Pro za stovku z Aukra.

nemohlo.
s xp už není kompatibilní většina prohlížčů, může cybět podpora přehrávání videí novějších formátů.
jestli je hw stará pomalá slabá troska, na kterou nejde nainstalovat novější systém (min. win7), vyhodit.

aktualizace jsou ten největší nesmysl, který m$ mezi lidi šíří. potřebné jsou jen bezpečnostní opravy, nic víc.
jenže m$ se ani po 20 letech nenaučil distribuovat security only kanál aktualizací a hrne uživatelům zpoloviny nekompatibilní a hlavně věčně děravé zbytečnosti.
aktualizace se vydávají jen pro 5 let staré systémy, což jsou jen novější verze w10.