Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba C0000034 pri aktualizacii Windowsu

Dobrý večer, prosím Vás viete mi poradiť?? Pri zapnutí PC mi zobrazilo chybové hlášku Error C000034 applying update operation 109 of 79152. Na internete som našla návod (https://www.rudle.cz/pocitace/cs/64-chyba-doslo-k-chybe-c0000034-pri-operaci-aktualizace) ako opraviť túto chybu ale neprídem o nejaké súbory, ktoré mam v PC uložené?? Po prípade co sa s tým dá robiť??? Ďakujem

Ten odkaz je pro Windows 7,ale pokud máte instalační DVD tak,spustit instalaci dát další a vybrat opravit počítač a obnovení systému a vybrat boot vytvořený systémem. To platí jak Windows 7,tak i Windows 10.